ד"ר דיאמנט צ'רנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
דר דיאמד צרנה
 
 
 
נעים להכיר - ד״ר צ'רנה דיאמנט, רופאת שיניים ומומחית בתחום האורתודנטיה מאז שנת 1982. למדתי באוניברסיטת פריז אצל פרופ׳ אורטיאל וד״ר אנדריי הורן, ובסיום לימודיי עשיתי עלייה ופתחתי קליניקה בתחום האורתודנטיה בראשון לציון, וקליניקה פרטית לרפואת שיניים בקיסריה. ב-8 שנים האחרונות אני גם מכשירה רופאי שיניים כלליים בתחום של יישור השיניים.
 
 
 
 

DAMON – השיטה המומלצת ליישור שיניים

 
בעיניי, השיטה המומלצת ביותר לטיפול אורותודנטי היא שיטת דיימון. למה? כי שיטת DAMON נותנת כלים לטפל ללא צורך בעקירות ברוב המקרים, ללא ניתוחים וללא צורך בשימוש גומיות ורסן. מעבר לכך היא לא רק מיישרת את השיניים אלא גם ניתן לראות את השפעתה על מבנה הפנים, החניכיים והעצם. עד היום טיפלתי באמצעות השיטה באלפי בני נוער ומבוגרים שסיימו את טיפולי יישור השיניים עם חיוך מקסים ושביעות רצון מלאה.
 

מרפאת SMILE NOW – שילוב בין שירות מקצועי וחדשנות

 
ברשותי מרפאת שיניים שממוקמת במתחם גן העיר בראשל"צ. לצדי צוות מקצועי הכולל שיננית מדופלמת וותיקה, סייעת מדופלמת, רופא כירורג ורופא שיניים כללי. הדגש אצלנו הוא הוא על תודעת שירות גבוהה בשילוב מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

מלבד ניסיון של יותר מ- 30 שנה בתחום, אנו מקפידים להתעדכן באופן תמידי על רפואת שיניים מתקדמת ובעיקר בתחום של יישור שיניים ואסתטיקה. אנחנו יוצאים לסמינרים, הרצאות וכנסים בחו"ל, ודואגים להביא את כל החידושים למרפאה שלנו כדי להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר.
 

 
נשמח לעמוד לשירותכם.
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם תור למרפאה: 052-2504899